FAQ | ICEstripe

FAQ

Zadaj pytanie:

Czym jest ICEstripe?
Dla kogo przeznaczony jest ICEstripe?
Dlaczego powinienem wybrać ICEstripe?
Czy moje dane są bezpieczne?
Czy jest możliwość zakupienia większej ilości identyfikatorów np. przez klub sportowy, po niższych cenach?
Jak mogę reklamować ICEstripe jeżeli na identyfikatorze jest błąd?
Kiedy otrzymam zamówiony ICEstripe?


Czym jest ICEstripe?

ICEstripe to kolekcja unikalnych identyfikatorów, zawierających indywidualne dane, takie jak: imię i nazwisko, grupę krwi, informacje o chorobach na które cierpi posiadacz ICEstripe, oraz najważniejsze – numer kontaktowy do bliskiej osoby, którą należy zawiadomić w razie nagłego wypadku.

Pomyśl ile razy wyszedłeś z domu bez dokumentów? Może poszedłeś tylko do sklepu naprzeciwko, a może na poranny jogging lub rower? Martwisz się gdy Twoje dziecko spóźnia się po szkole? Bliska Ci osoba cierpi na chorobę Alzheimera, lub cukrzycę?

Telefon można zniszczyć, a dokumenty zgubić.
Kim wtedy będziesz jeżeli nagle stracisz przytomność?
Jak zareagują Twoi bliscy, jeśli nagle przepadniesz bez wieści?

Każdego roku tysiące ludzi trafia do szpitali na skutek wypadków komunikacyjnych, nagłych zasłabnięć, udarów oraz różnego rodzaju chorób. Nieprzytomny człowiek, może liczyć tylko i wyłącznie na skuteczność służb medycznych, które nie posiadając żadnych danych na temat poszkodowanej osoby, mają bardzo utrudnione zadanie. ICEstripe jest zawsze w widocznym miejscu np. na ręce poszkodowanej osoby. Dzięki temu ratownicy błyskawicznie otrzymują podstawowe informacje na temat ofiary wypadku. Krótki zapis dotyczący grupy krwi, bądź choroby (np. cukrzyca), może w kilka sekund właściwie naprowadzić służby medyczne, które podejmą skuteczne działania. Ponadto numer kontaktowy do bliskiej osoby, pozwoli zawiadomić rodzinę o zaistniałym wypadku, oraz uzyskać więcej informacji o chorobach i przyjmowanych przez poszkodowanego lekach. Nawet jeżeli dzięki ICEstripe, zyskasz tylko kilka sekund, to pamiętaj, że gdy w grę wchodzi ratowanie życia, każda sekunda jest na wagę złota.

ICEstripe to Twoja najtańsza i najmodniejsza polisa, która nigdy nie wygasa!

Dla kogo przeznaczony jest ICEstripe?

Identyfikator ICEstripe może, a nawet powinien nosić każdy, ponieważ nigdy nie wiemy czy, kiedy i gdzie, będziemy potrzebować jego pomocy. Tylko w 2011 roku, w Polsce doszło do 40 000 wypadków na drogach, w których ucierpiało 54 000 osób. Pamiętajmy, że wypadki komunikacyjne to tylko jedno z wielu zagrożeń, kiedy ICEstripe może okazać się niezastąpiony.
Opaski ICEstripe są uniwersalne i mogą być zarówno doskonałym dodatkiem dla sportowca, eleganckim uzupełnieniem modnego stroju, czy też młodzieżowym gadżetem.
Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebował ICEstripe, jednak nosząc go codziennie na ręce, możesz być pewien, że Cię nie zawiedzie.

Dlaczego powinienem wybrać ICEstripe?

Ponieważ  ICEstripe zapewnia Ci największą szansę, aby w razie wypadku nie pozostawać anonimowym i aby Twoi bliscy, szybko otrzymali informację co się z Tobą stało. Powszechne jest wpisywanie informacji ICE do telefonów komórkowych, jednak takie urządzenie jak telefon, bardzo łatwo uszkodzić, zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z wypadkiem komunikacyjnym. Telefon komórkowy nie jest zatem idealnym rozwiązaniem, nie zawsze też nosimy go ze sobą np. podczas biegania czy jazdy na rowerze, a jeśli dodamy możliwość nagłego wyłączenia (zabezpieczenie kodem PIN, którego ratownicy nie znają), rozładowania, lub zablokowania, może okazać się, że jest to niezwykle ryzykowny sposób na ochronę swoich danych.
Niektóre organizacje promują noszenie przy sobie specjalnych kart z informacją ICE. Niestety również nie jest to dobre rozwiązanie. Karta może w prosty sposób ulec zniszczeniu, może także zginąć w gąszczu dokumentów w portfelu, lub zagubić się w domu. ICEstripe, jest zawsze w widocznym miejscu np. na ręce, ratownicy nie będą musieli przetrząsać wszystkich kieszeni Twojego ubrania, torebki, plecaka czy portfela. Gdy liczy się czas, służby medyczne błyskawicznie otrzymają informację kim jesteś, jaką masz grupę krwi, na jakie dolegliwości cierpisz, oraz kogo należy powiadomić o tym co się z Tobą stało. Twoje dane zostaną wygrawerowane laserowo na identyfikatorze ze stali nierdzewnej. W ten sposób masz pewność, że nie ulegną zniszczeniu, a gdy Ty nie będziesz w stanie mówić za siebie, Twój ICEstripe pospieszy Ci z pomocą.

Pamiętaj, ICEstripe to nie tylko modny gadżet, ale też Twój najlepszy przyjaciel, który może uratować Ci życie, a Twoim bliskim oszczędzić wielu zmartwień!

Czy moje dane są bezpieczne?

Mamy jasną zasadę – obsługujemy naszych Klientów w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być obsługiwani. Mamy świadomość jak wielkim zaufaniem darzą nas Klienci i z jakich pobudek decydują się na wyrobienie identyfikatora. ICEstripe to dla nas nie tylko firma, ale przede wszystkim ciężka praca na rzecz poprawy świadomości i bezpieczeństwa, która daje ogromną satysfakcję. Za każdym razem, kiedy dostajemy wiadomość od Klientów, którym ICEstripe pomógł w ciężkich chwilach, świadomość, że to co robimy ma sens, motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Nadrzędnym  celem naszej firmy jest rozpowszechnianie ICEstripe i zapewnianie naszym Klientom najwyższej jakości usług, ponieważ z doświadczenia wiemy, że nie ma lepszej reklamy jak w pełni zadowolony Klient!

Czy jest możliwość zakupienia większej ilości identyfikatorów np. przez klub sportowy, po niższych cenach?

Oczywiście! Bardzo nas cieszy, że Klienci dostrzegają korzyści płynące z noszenia ICEstripe i pragną podnosić świadomość ludzi w swoim otoczeniu. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na współpracę, możemy dostarczyć dowolną ilość identyfikatorów ICEstripe, w różnych rozmiarach i kolorach, na preferencyjnych warunkach. ICEstripe to niewątpliwie oryginalna promocja własnej firmy, klubu, a także doskonały sposób na większą integrację współpracowników oraz poczucie przynależności do miejsca i jego otoczenia. ICEstripe sprawia, że ludzie silniej identyfikują się z określoną grupą, a przez to ich relacje stają się jeszcze lepsze.
Pamiętaj! Dostrzegając ICEstripe na ręce drugiej osoby, masz pewność że coś was łączy!

Jak mogę reklamować ICEstripe jeżeli na identyfikatorze jest błąd?

Wszystkie dane, które mają zostać wygrawerowane na identyfikatorze ICEstripe, są wcześniej przez nas weryfikowane pod względem literówek, błędów ortograficznych oraz spacji. Jeżeli będziemy mieli uzasadnione podejrzenie, że Klient popełnił błąd podczas wpisywania danych, skontaktujemy się z Nim przed wyrobieniem ICEstripe w celu potwierdzenia informacji przesłanych w formularzu zamówienia.
Wszystkie wpisane przez Państwa dane są automatycznie przekształcane w pliki o odpowiednim formacie, dzięki czemu nikt z naszej firmy nie musi ręcznie przepisywać danych podczas produkcji, co wyklucza wystąpienie błędu po naszej stronie. Jeżeli mimo wszystko na Państwa identyfikatorze pojawił się błąd, prosimy o kontakt mailowy, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Kiedy otrzymam zamówiony ICEstripe?

Opłacone zamówienia, ze względów technicznych, są przekazywane do realizacji co najmniej 2 razy w tygodniu. Każdy identyfikator musi zostać przygotowany indywidualnie, w oparciu o dane, które zostały wpisane przez Państwa w formularzu zamówienia. Treści zawarte na identyfikatorach są grawerowane laserowo, dzięki czemu nigdy nie zostaną zmyte, rozmazane, posiadają niezwykle wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i niemożliwe jest ich starcie w wyniku codziennego, normalnego użytkowania.

Do gotowych identyfikatorów dobierany jest odpowiedni, wybrany przez Klienta kolor opaski. Po skompletowaniu zamówienia przez naszego pracownika, produkty są pakowane i nadawane zgodnie z opcją, wybraną przez Państwa w formularzu wysyłki. Od chwili przekazania zamówienia do realizacji, do momentu nadania mija nie więcej niż jeden dzień roboczy.